Kategoria Wyniki

Klasyfikacja 2024

Puchar Żubrów 2024

Szpada Dziewcząt Szpada Chłopców Szabla Dziewcząt Szabla Chłopców Gmina Krzeszowice Projekt dofinansowany ze środków Gminy Krzeszowice PUCHAR Żubrów 2024 otrzymał Patronat Honorowy: Marszałka Województwa Małopolskiego pana Witolda Kozłowskiego.

Wyniki i punktacja II Turniej KRZESZOWICE – 13-14.04

Szpada dziewcząt Szpada Chłopców Młodzik (U14) rocznik 2010-11 Dzieci (U12) roczniki 2012-13 Zuchy (U10) rocznik 2014-15 Skrzaty (U9) rocznik 2016-17 Szabla Dziewcząt Szabla Chłopców Młodzik (U14) rocznik 2010-11 Dzieci (U12) roczniki 2012-13 Zuchy (U10) rocznik 2014-15 Gmina Krzeszowice Projekt…

Turniej MASTERS Niepołomice 2023

Klasyfikacja końcowa Pucharu Żubrów 2023 Szpada Szabla Skrzaty (Dz) Skrzaty (Ch)Zuchy (Dz)Zuchy (Ch)Dzieci (Dz)Dzieci (Ch)Młodzik (Dz)Młodzik (Ch) Skrzaty (Dz) Skrzaty (Ch)Zuchy (Dz)Zuchy (Ch)Dzieci (Dz)Dzieci (Ch)Młodzik (Dz)Młodzik (Ch) Szpada Dziewcząt Młodzik r. 2009-10 Miejsce Nazwisko i imię Kluby 1 HEBDOWSKA Agata…

Klasyfikacja 2023 po 3 turniejach 2023

Szpada Szabla Skrzaty (Dz) Skrzaty (Ch)Zuchy (Dz)Zuchy (Ch)Dzieci (Dz)Dzieci (Ch)Młodzik (Dz)Młodzik (Ch) Skrzaty (Dz) Skrzaty (Ch)Zuchy (Dz)Zuchy (Ch)Dzieci (Dz)Dzieci (Ch)Młodzik (Dz)Młodzik (Ch) Szpada Dziewcząt Młodzik rocznik 2009-10 Miejsce Punkty Nazwisko i Imię Klub Skawina Krzeszowice Koszyce Wlk. 1 78 HEBDOWSKA…

Koszyce Wielkie 6-7.05.2023

Szpada Dziewcząt Młodzik rocznik 2009-10 Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty 1 HEBDOWSKA AGATA T.S. GÓRNIK RADLIN 21 2 MISIAK PAULINA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 20 3T KOWALIK AMELIA PIAST GLIWICE 19 3T SMOLARCZYK KINGA PIAST GLIWICE 19 5 SZEWCZYK…

Krzeszowice 15-16.04.2023

Szpada Dziewcząt Młodzik rocznik 2009-10 Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty 1 NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 29 2 SMOLARCZYK KINGA PIAST GLIWICE 28 3T MISIAK PAULINA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 27 3T MOŃKO WIKTORIA T.S. GÓRNIK RADLIN 27 5 FURMAN…

Skawina – 11-12.03.2023

Szpada Dziewcząt Młodzik rocznik 2009-10 Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty 1 FURMAN LENA AZS AWF KRAKÓW 36 2 HEBDOWSKA AGATA T.S. GÓRNIK RADLIN 35 3T SZCZUROWSKA MARIA PIAST GLIWICE 34 3T BUDNIK MAGDALENA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 34 5…

Niepołomice 19.06.2022

kat. Młodziczki (r. 2008-09) M-ce Nazwisko i Imie Klub Kraj 1 DMYTRUK Alina AZS AWF KRAKÓW POL 2 BILOUS-GRIDZHAK Valeria AZS AWF KRAKÓW POL 3T SPYRYDONOVA Polina Alter Ego UKR 3T DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC POL 5 FURMAN…

Klasyfikacja 2022

(po 3 turniejach) Kategoria młodzik (2008-09) Dziewczęta Miejsce PKT Nazwisko i imię Klub SKAWINA KRZESZOWICE2 KOSZYCE 1 78 DMYTRUK Alina AZS AWF KRAKÓW 27 27 24 2 71 BILOUS-GRIDZHAK Valeria AZS AWF KRAKÓW 26 25 20 3T 64 GUSTA Kamila…